Kim jesteśmy

Kim jesteśmy

Winner Plus został założony w 2003 przez Toni Testa jako firma specjalizująca się w produkcji profesjonalnych karm dla psów „Made in Germany”. W 2007 roku firma stała się jednym z liderów w branży karm dla zwierząt domowych w Europie i na całym świecie, od Teneryfy do Hong Kongu, z powierzchnią handlową 27 dostawców znajdujących się w 12 krajach.

W 2014 roku na największych na świecie targach międzynarodowych akcesorii dla zwiarząt domowych „Interzoo”, Winner Plus zaprezentował z wielką dumą, nową linie mokrych karm dla psów i kotów oraz ekskluzywnej linii holistycznej.

Od Grudnia 2014 roku karma dostępna po raz pierwszy w Polsce.

Nasza misja

Przez cały czas Winner Plus produkuje z wielką starannością i zaangażowaniem, wysokiej jakości karmy, zwracając główną uwagę na badania surowców, prowadzenie produkcji stale pod ścisłą kontrolą w celu zagwarantowania odżywczych produktów z poszanowaniem natury.

Zdrowie, dobre samopoczucie i witalność naszych zwierzęcych przyjaciół zależy od prawidłowego i zdrowego odżywiania, zapewniamy tym Ciebie, że to jest naszym codzienny celem.

Najlepsze hodowle na świecie karmią swoje psy karmami marki Winner Plus

hodowla 1  hodowla 2hodowla 3hodowla 4 hodowla 5